Specjalna linia nr 20 na Niedźwienalia w dniu 27.05.2023 roku
Aktualności, Wtorek, 23 maja 2023W związku z organizacją w dniu 27 maja w Kumowej Dolinie „Niedźwienaliów”, Chełmskie Linie Autobusowe informują, że w tym dniu zostaną uruchomione kursy linii nr 20:
- o godz. 16:20 i 17:20 z Dworca PKP;
- powrotne o godz. 21:30, 22:30 i 23:30 z przystanku „Podgórze/stacja paliw”.
TRASA: Dworzec PKP, Piłsudskiego, 11 Listopada, Brzóski, Litewska, Hrubieszowska, Żołnierzy I AWP, Wojsławicka, 3 Maja, Lwowska, AK, Lubelska, Podgórze [powrót tą samą trasą].
Sczegółowy rozkład jazdy:
Trasa: Dworzec PKP - Kumowa Dolina
Przystanek | Godziny | |
Dworzec PKP | 16:20 | 17:20 |
Piłsudskiego/Jedność | 16:21 | 17:21 |
11 Listopada/Gmach | 16:23 | 17:23 |
Brzóski/11 Listopada | 16:24 | 17:24 |
Litewska/Batorego | 16:25 | 17:25 |
Litewska/Ogrodnicza | 16:26 | 17:26 |
Litewska/Żeromskiego | 16:27 | 17:27 |
Hrubieszowska/E.Plater | 16:28 | 17:28 |
Hrubieszowska/Wiejska | 16:29 | 17:29 |
Wojsławicka/Escott | 16:31 | 17:31 |
Wojsławicka/Delikatesy | 16:32 | 17:32 |
3 Maja/Cmentarz | 16:33 | 17:33 |
3 Maja/Vendo Park | 16:34 | 17:34 |
Lwowska/3 Maja | 16:36 | 17:36 |
Lwowska/Cmentarz | 16:38 | 17:38 |
Armii Krajowej/Dworzec PKS | 16:40 | 17:40 |
Armii Krajowej/Ogrodowa | 16:42 | 17:42 |
Lubelska/Park | 16:45 | 17:45 |
Lubelska/PKP Chełm Miasto | 16:46 | 17:46 |
Lubelska/Park Wodny | 16:47 | 17:47 |
Lubelska/Jednostka Wojskowa | 16:48 | 17:48 |
Lubelska/Legionów Polskich | 16:50 | 17:50 |
Lubelska/McDonald's | 16:51 | 17:51 |
Podgórze/Krzyżówki Lubelskie | 16:53 | 17:53 |
Podgórze/Stacja paliw | 16:54 | 17:54 |
Trasa: Kumowa Dolina - Dworzec PKP
Przystanek | Godziny | ||
Podgórze/Stacja paliw | 21:30 | 22:30 | 23:30 |
Lubelska/McDonald's | 21:32 | 22:32 | 23:32 |
Lubelska/Legionów Polskich | 21:33 | 22:33 | 23:33 |
Lubelska/Jednostka Wojskowa | 21:34 | 22:34 | 23:34 |
Lubelska/Park Wodny | 21:36 | 22:36 | 23:36 |
Lubelska/PKP Chełm Miasto | 21:38 | 22:38 | 23:38 |
Armii Krajowej/Park | 21:40 | 22:40 | 23:40 |
Armii Krajowej/Ogrodowa | 21:41 | 22:41 | 23:41 |
Lwowska/Cmentarz | 21:43 | 22:43 | 23:43 |
3 Maja/Lidl | 21:46 | 22:46 | 23:46 |
3 Maja/Vendo Park | 21:47 | 22:47 | 23:47 |
Wojsławicka/Cmentarz | 21:49 | 22:49 | 23:49 |
Wojsławicka/Escott | 21:50 | 22:50 | 23:50 |
Żołnierzy I AWP/Wojsławicka | 21:51 | 22:51 | 23:51 |
Hrubieszowska/Mościckiego | 21:52 | 22:52 | 23:52 |
Hrubieszowska/E.Plater | 21:54 | 22:54 | 23:54 |
Litewska/Żeromskiego | 21:55 | 22:55 | 23:55 |
Litewska/Ogrodnicza | 21:55 | 22:55 | 23:55 |
Litewska/Batorego | 21:56 | 22:56 | 23:56 |
Brzóski/11 Listopada | 21:57 | 22:57 | 23:57 |
Piłsudskiego/Gmach | 21:59 | 22:59 | 23:59 |
Piłsudskiego/Bazar | 22:00 | 23:00 | 00:00 |
Dworzec PKP | 22:01 | 23:01 | 00:01 |
Szczegóły pod nr tel.: 82 562 23 01.